2file_put_contents(/home/golsar/domains/user/golsar/cache/js/main_view_1200px_main): failed to open stream: No such file or directory
154/home/golsar/domains/files_program/main/view/extends.php
2file_put_contents(/home/golsar/domains/user/golsar/cache/css/main_view_1200px_main): failed to open stream: No such file or directory
170/home/golsar/domains/files_program/main/view/extends.php
۹:۰۰ الی ۲۴:۰۰
بزرگراه شهید آقابابائی | پل تمدن | خیابان شهید خزائی | مجتمع گل نرگس | استخر گلسار

آموزش شنا بزرگسالان

شنا یکی از محبوب ترین رشته ها در بین رشته های دیگر ورزشی می باشد.فردی که شنا می کند، نه تنها از این راه احساس نشاط می کند بلکه به پاس شنا کردن قابلیت های جسمانی و استقامتی خود مانند دستگاه گردش خون و تنفس، قدرت، سرعت و انعطاف پذیری مفاصل شانه و مچ پا افزایش پیدا میکند.

ماساژ

ماساژ عصبی- عضلانی یکی از انواع درمانی ماساژ است که به خصوص برای افرادی که دچار آسیب دیدگی های شدید هستند، توصیه می شود. این ماساژ هم مثل ماساژ سوئدی سطح پوست را درگیر می کند و تلاش می کند تنش های روزانه را برطرف کند. ماساژ عصبی- عضلانی با درگیر کردن نقاط عصبی زیر پوست منجر به از بین رفتن دردهای مزمن عصبی شده و شبیه یک مسکن عمل می کند. اگر جزو افرادی هستید که بدن تان نیاز به حرکات اصلاحی دارد یا اخیرا آسیب دیدگی شدیدی را تجربه کرده اید، این نوع از ماساژ می تواند منافع زیادی برای شما داشته باشد.

سینکرونایز

سینکرونایز «Synchronized swimming» (شنای موزون- باله در آب) آمیخته‌ای از شنا، شیرجه، واترپلو، ژیمناستیک و باله است. سینکرونایز روایت یک داستان است نه روی سن که در آب، نه با دیالوگ بلکه با حرکات ژیمناستیک به صورت ریتمیک و هماهنگ. آشنایی با شنای موزون : شنا،ورزشی رقابتی است که سرعت در آن حرف اول را میزند، اما وقتی ٌموزون در کنارش جای می گیرد آن راتبدیل به رشته ای می کند که شنا ،ژیمناستیک ، واتر پلو ، شیرجه ، حرکات هنری یا آکروباتیک را به اجرا در می آورد. هرفردی که این رشته ورزشی را از نزدیک می بیند قطعا متوجه می شود که ورزشکاران این رشته قابلیت پنج رشته ورزشی بالارا، توامان دارا هستند.

ثبت نام

اصلاح تکنیک

در حرکات و تکنیک ھای شناگران حرفه ای و قھرمانان تفاوتھای کوچک و بزرگی دیده می شود که برخی از آنھا باید به صورت الگو برای بقیه شناگران عزیز استفاده شود تا ھم انرژی کمتری صرف شده و ھم با بھترین سرعت ممکنه شناگر به شنا بپردازد.یادگیری ھمین حرکات باعث ایجاد تفاوتی عظیم می شود پس باما با برگزاری دوره ھای تخصصی اصلاح تکنیک شنا شما راتبدیل به یک شناگر حرفه ای می کنیم تا به ایده آل ذھنی خودبرسید و ھمچنین روح نشاط و لذت بردن از آب را نیز به شما شناگران عزیز توسط مربیان مجرب انتقال میدھیم.

آموزش منجی غریق

نجات غریق به فردی اطلاق می‌شود که چیره به فن شناست و برای حفظ و نگهبانی از جان شناگران آموزش‌های تخصصی را دیده‌است.وظایف کلیدی یک غریق نجات روی کناره دریا به شرح زیر است (معمولاً مثل بخشی از یک تیم اما درجاهایی، ممکن است غریق نجات‌ها خودشان به تنهایی لازم باشد کار کنند): تداوم درمشاهده پیوسته ومتمرکزبرای براورد خطرات احتمالی وتشخیص دادن سریع واقدام کردن درست در حوادث اضطراری. استفاده از تجهیزات دیگر را رسیدگی کند که چه وقت وظیفه استفاده آن را دارد(از قبیل وسایل کمکی سبک). غریق را به بیرون حمل کرده و دیگر اقدامات اولیه ضروری که لازم است را انجام دهد. در صورت وقوع صدمه کمک اولیه فوری را انجام دهد و در مورد جراحت از ضدعفونی کننده‌ها استفاده کند.

ورزش در آب

محیط و تسهیلات استخر محل مناسبی برای تفریح و شادی است و ورزش را به کاری مفرح مبدل میکند "ورزش بیشتر" توصیه پزشکان به همه ما است، اما ممکن است شما جزو افرادی که به دلایل مختلفی چون آرتروز، اضافه وزن و یا شیوه زندگی بسیار کم تحرک، نگران تاثیر منفی ورزش بر استخوانها، مفاصل و ماهیچه هایشان هستند، باشید. شاید پذیرفتن این موضوع که به ورزش بپردازید اصلا برایتان ممکن نباشد، آن هم در آب. اما توصیه پزشکان به چنین افرادی همین است: ورزش در آب.

ورود


ورود
ویرایش شماره

ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به استخر گلسار اصفهان
2file_put_contents(/home/golsar/domains/user/golsar/cache/1200px/pool-services.php): failed to open stream: No such file or directory
40/home/golsar/domains/files_program/cache.php